Blog > Komentarze do wpisu
Lekcja 42: People will let you down in this life...

...promises will be broken, you should expect less of others and trust more in yourself

Wydarzenia ostatniego tygodnia pozostaną na długo w mojej pamięci. Dzień po dniu najpierw do szpitala trafia mama, potem babcia. W międzyczasie, gdy prosimy rodzeństwo mamy o pomoc w podjęciu tej trudnej decyzji by babcię zacząć leczyć wbrew jej woli, zostajemy odsądzeni od czci i wiary, w dupach nam się poprzewracało, zamiast zająć się babcią, która nas wychowywała my śmiemy ich prosić o pomoc. Oni nam mogą dać pieniądze. Do cholery. Babcia rzeczywiście mnie wychowywała, ale chyba najpierw wychowywała swoje dzieci, heloł!
Dziś wiem, że zrobiłam dobrze gdy uparłam się, by któreś z nich zostało ze mną i babcią na noc. Babcia dostała ataku w nocy, zupełnie straciła świadomość. Przynajmniej jedna z rodzeństwa mamy uwierzyła w to, o czym mówimy od prawie miesiąca. I to właśnie ta siostra mojej mamy była dla nas dużym wsparciem przy podejmowaniu trudnej decyzji. Dla nas, a w zasadzie to dla mojego Brata, bo to on wziął byka za rogi. Stres z tym związany trzymał go dobrych kilka dni.

Pierwszy raz tak srodze zawiodłam się na rodzinie. Zawsze byliśmy dla siebie wsparciem, podporą. Zawsze w takich sytuacjach wszyscy się jednoczyli. A tu taka historia. Woleli pozabijać okna dechami, wyjąć klamki z drzwi i pochować noże niż przyznać, że babcia jest chora i zacząć ją leczyć.

poniedziałek, 20 lipca 2015, kreseczka78

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Pomoc statystyka