Blog > Komentarze do wpisu
Czterdziestolatka

No więc tak - po urodzinach jednak świat się nie skończył, ani się nie zatrzymał, wiruje dalej po swojemu, a i ja żyję (i to całkiem nieźle).

Impreza urodzinowa, o której wspominałam ostatnio, była jednym z TOP5 dni w moim życiu. Serio serio. Najpiękniejsze było to, że niemal wszyscy dopisali. No było cudnie, co tu dużo mówić.
Tamtego wieczora byłam najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem.
Była zabawa, wspomnienia, rozmowy, muzyka "z czasów młodości" (jezuuuu, jak to brzmi...), śpiewanie z gitarą przy stołach, prawie jak na weselu! :)))

To takie fajne, jak się bliscy ludzie spotykają, rozmawiają, bawią. Ja sobie to wymyśliłam równo rok temu. Bo równo rok temu w moje urodziny był pogrzeb Babci i stypa. I znowu widziałam się z częścią rodziny, i znowu mówiliśmy, że "teraz to już tylko na weselach i stypach, a nawet bardziej na stypach się widujemy".

I pomyślałam - ej, mamy jedno życie, przynajmniej wszystko na to wskazuje. I choć każdy pretekst jest dobry, to 40tka jak najbardziej się nadaje jako temat przewodni imprezy. No i dopięłam swego.

Przygotowania dały mi masę radości, podniosłam sobie nieco poprzeczkę, bo chciałam, by impreza była w klimacie PRLu. Więc na stołach musiały być goździki we flakonach i faszerowane jajka na półmiskach (że o flaczkach nie wspomnę). Ile się naszukałam PRLowskiej oranżady - tylko ja wiem. Był też bimber, paprotki i sala ze sztandarami za szybami. Mam nadzieję, ze klimat udało się oddać.

Najważniejsze jednak, że byli wszyscy Ci, którzy na moim życiu odcisnęli swój ślad - wujkowie i ciocie, cała rzesza kuzynów (wspomnieniom z dzieciństwa nie było końca!), przyjaciele z lat studiów i życia dorosłego. Do tego dołączyła część Tulipanowej rodziny, osoby, z którymi utrzymuję bliski kontakt. Tak dobrze było zobaczyć ich wszystkich razem. Mam szczerą nadzieję, że bawili się choć w 10% tak dobrze jak ja - bo to i tak byłoby już dużo!

Następna taka impreza będzie za 10lat, nie odmówię sobie takiej przyjemności!

 

czwartek, 20 września 2018, kreseczka78

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/09/21 19:56:26
Obywatelko,
za Waszą pomyślność i Wasze życie w dobrobycie wznoszę toast wódeczką.
I pamiętajcie - prawdziwe życie zaczyna się po czter.....
.....ech
piwach
-
2018/09/21 22:24:50
Towarzyszko, dziękuję w imieniu własnym! :)))
-
Gość: , *.088.069.pools.vodafone-ip.de
2018/11/09 19:30:02
Szkoda, ze juz nie piszesz...
-
2019/01/01 21:43:02
hop hop?
-
2019/04/09 09:38:52
Czy po zakończeniu bloxa planujesz gdzieś zakotwiczyć? Daj znać.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2019/04/22 09:42:40
Jesli juz nie planujesz pisac regularnie o sobie, to moze napiszesz epilog do historii bohaterow, ktorzy przewineli sie przez ten blog.
Pomoc statystyka